המלצות לקורסי וסדנאות אימון NLP

עינת בקיש, אשת חינוך מאסטר NLP
רולה חאג'-יחיא, מנחת קבוצות תעסוקה ומאמנת אישית
סינא תאיה, מורה לחינוך מיוחד
מוחמד מהלווס, מטפל ומאסטר NLP
אירית הראל, מעצבת פנים
אביבה כלף, מנחה מאסטר NLP
רויטל לזרוביץ, מטפלת ומנחה מאסטר NLP
נורית רז שוורץ, מטפלת משפחתית וזוגית מאסטר NLP
חיה לזר, אשת חינוך ורכזת מקצועית
גלית שטרן, אשת חינוך
ציפי עינב, אשת חינוך ומאמנת אישית
ירדנה תאנה, אשת חינוך ומטפלת אישית
ולרי אזאצי, אשת חינוך ומנהלת בי"ס מאסטר NLP
פזית שריר-שילון, מאמנת כושר ובעלת מרכז ספורט
שרית שלום, אשת חינוך
אור טנא, מאמנת אישית ומנחת קבוצות
אושרית מלמד, מאמנת כושר ומנחת קבוצות

שחר פרלמן, צילום ועריכת סרטים

"למרות שאני בטוח שרבים יודעים זאת אך חלי היא יו"רית מיוחדת במינה. לא רק בגלל האווירה נפלאה שהיא יוצרת במפגשים,… >> "שחר פרלמן, צילום ועריכת סרטים"

שחר פרלמן

יהודית לוטואק, תקשורת, משחקים ,חוגים,עיתון אינטרנטי, אוכל גורמה

"רחל סטיקלרו והאקדמיה לחשיבה אחרת .פשוט עולם ומלואו . רחל הינה יצירתית ,מלאת אנרגיות ועשיה .כל פגישה איתה מאפשרת לי… >> "יהודית לוטואק, תקשורת, משחקים ,חוגים,עיתון אינטרנטי, אוכל גורמה"

יהודית לוטואק

אור טרזי, מנטורית כלכלית למשפחות ועסקים

"רחלי מעוררת מחשבות וידע.אישה מדהימה עם נתינה רבהשווה להגיע אליה לסדנאות וקורסיםמדהימה שאת!!!! כל כך נהנית להגיע אלייך ללמוד ולקבל… >> "אור טרזי, מנטורית כלכלית למשפחות ועסקים"

אור טרזי

דן אור מאמן אישי, ומנחה סדנאות של חוויה ותוכן בנושא אובדן

"חלי יקרה היה לי לכבוד ועונג צרוף להקשיב ולספוג ממקצועיותך, כנותך ניסיונך הרב ומעל לכל הרצון העז שלך לתת ולעזור.רחלי… >> "דן אור מאמן אישי, ומנחה סדנאות של חוויה ותוכן בנושא אובדן"

דן אור

ריקי זהבי, צילום אדריכלי מוצר ותדמית

"השתתפתי בסדנא משותפת של חלי עם יאיר מרון. חלי לימדה אותנו איך לקיים שיחה מכירתית, איך מטפלים בהתנגדויות ומה כדאי… >> "ריקי זהבי, צילום אדריכלי מוצר ותדמית"

ריקי זהבי

נעמי פסטרנק, יעוץ, שיווק והדרכה FOREVER אלוורה

בשיתוף פעולה מיוחד של רחל סטיקלרו ודן אור, ביחד וכל אחד לחוד, העבירו מפגש בלתי צפוי ומיוחד, המאפשר חיבור לבבות… >> "נעמי פסטרנק, יעוץ, שיווק והדרכה FOREVER אלוורה"

נעמי פסטרנק

אור בוברמן, מטפלת הוליסטית , מנחה סדנאות והרצאות

"תודה על מפגש מפרה ומעורר מחשבה. רחלי במקצועיות רבה, הקשבה והרבה אמפטיה מאפשרת לכל אחד ואחת מהמשתתפים להשמיע את קולה… >> "אור בוברמן, מטפלת הוליסטית , מנחה סדנאות והרצאות"

אור בוברמן

ירדן אורון, עיצוב יוצר מציאות

"היי חלי! שמחתי להכיר את הפן האישי והמקצועי שלך. מאד נהניתי מהסדנה: מהידע העשיר שלך מהדיוק של הדברים מההכלה והסבלנות… >> "ירדן אורון, עיצוב יוצר מציאות"

ירדן אורון

בת-שבע גרינברג, מנכ"לית Moving up -יעוץ ארגוני ועסקי

"רחל , מאוד שמחתי להשתתף המפגש פי 8 להכירך יותר לעומק את מקצועית מאוד יודעת לסחוף אנשים ולהניעם לפעולה .… >> "בת-שבע גרינברג, מנכ"לית Moving up -יעוץ ארגוני ועסקי"

בת-שבע גרינברג

אורית סיטון, יועצת מס

"רחל היקרה,נהניתי מאוד בפי 8 שלך, את אישה מעניינת,יצירתית ,עוצמתית ומלאת נתינה.התכנים שהצגת והאופן שהצגת אותם ראויים להערכה. בהחלט הייתי… >> "אורית סיטון, יועצת מס"

אורית סיטון

רויטל רומאו, זוגיות והורות באהבה 

"מפגש מעניין שהצליח לגעת בכולנו. רחל רואה (!) את מי שמולה, מביאה לחשיבה, ומוציאה אותך עם חשק לשמוע אותה עוד… >> "רויטל רומאו, זוגיות והורות באהבה "

רויטל רומאו

יאיר מרון, יועץ עסקי

"רחל סטיקלרו היא אשה חכמה ומעניקה, החשיבה שלה היא באמת אחרת ניתן ללמוד ממנה מכל שיחה ובמיוחד בסדנאות המעשירות שהיא… >> "יאיר מרון, יועץ עסקי"

יאיר מרון

עידית יונגו, עידיתא

"הדרך שבה את מעבירה את המסר מהממת בעיניי, את יודעת איך לפנות אל כל אחד בצורה שתהיה ברורה לו ושיוכל… >> "עידית יונגו, עידיתא"

עידית יונגו

דבורה רוטמן, נומרולוגיה ייעוץ והכוונה

"חלי יקרה, הסדנה שהעברת היום הייתה מבחינתי מעולה. את מעבירה את הידע בצורה מאד מקצועית, יצירתית ומעניינת. את סובלנית ויודעת… >> "דבורה רוטמן, נומרולוגיה ייעוץ והכוונה"

דבורה רוטמן

זאבה סורין, שחקנית מנחה סדנאות

"רחל יקרה, תודה על סדנה מעצימה ..מרגשת…יש לך כוחות ועוצמות נדירים.את מודל לחיקוי והערצה.נהנתי התרגשתי מהסדנה שהעברת.המשך עשייה פורה….ומצליח.מכל הלב… >> "זאבה סורין, שחקנית מנחה סדנאות"

זאבה סורין

מיכל רוזן, מאמנת אישית וקבוצתית

"…אבקש להמליץ בחום על גב' רחל סטיקלרו… התוודעתי אל יכולותיה האישיות והמקצועיות במהלך עבודתי עימה כמאמנת, רכזת קורסים וסופרויזין במכון,… >> "מיכל רוזן, מאמנת אישית וקבוצתית"

מיכל רוזן

דבוריק הר-פז

"… הרגשה כללית נהדרת… הכול התאים לי ודבר לא נראה מיותר… באתי לחפש אתונות ומצאתי מלוכה. המון המון תודה על… >> "דבוריק הר-פז"

דבוריק הר-פז

אינה זס – מאמנת אישית לשינוי

אינה זס

נעמה טל בינסקי, עו"ס, רכזת חד הוריות

נעמה טל בינסקי

ולנטינה, מאמנת אישית לחיים

"היום אני ידעת להגיד שלא משנה איפה אתה נמצא ובמה אתה עוסק, משנה איך אתה מרגיש עם זה… פגשתי את… >> "ולנטינה, מאמנת אישית לחיים"

ולנטינה