קורסי כוחו של תת-המודע

תמונה35 - Copy (250x182)

מועד פתיחה: אוגוסט 2016

יונג כתב כי: "עד שלא תהפוך את התת-מודע שלך למודע, זה ינהל את חייך ואתה תקרא לזה גורל". לשם כך כדאי להבין מהם הכללים לפיהם פועל חלק זה במוחנו. 

רבים ושונים תיארו את המושג תת-המודע כטרום מודע, תת-המודע או לא נודע. כולם התכוונו לאותו מרחב פנימי, שאינינו מודעים לו ברגע נתון. המעניין הוא שברגע נתון המודע מסוגל לעשות פעולה אחת עד שתיים, ותת-המודע כ- 2 מיליון. הבדל עצום, שההיגיון הבריא אינו מסוגל לקלוט ולהבין.

הפעולות הלא-מודעות כוללות תפעול של מערכות הגוף שלנו, תחושות חושיות פיזיות ועוד. כל אלה דואגות לשמירה על הגוף ומנהלו – המוח שלנו. החלק הלא מודע כולל זיכרונות, מחשבות, רגשות, אמונות וכל יתר המרכיבים של מפת העולם שלנו. בנוסף, הוא מכיל את הרצונות והחלומות שלנו, ופועל באמצעות דמיון ותחושות.

החלק המודע שלנו מאבחן ומתכנן, שופט ומבקר, מפעיל את כוח הרצון ועושה את ההחלטות שלו על סמך המידע שהוא מקבל מתת-המודע. המודע הוא סוג של אדם בוגר, שבתוכו מנהל אותו תת-המודע, שהוא סוג של ילד תמים ונאיבי.

קורסי כוחו של תת-המודע חושפים סודות במגוון תחומי בחיים האישיים והמקצועיים. אלו מאפשרים שחרור מהלא-מתאים ולא-רלוונטי כפחדים, כעסים, פוביות וחוויות שליליות מהעבר. החיבור לתת-המודע, והכנסת מטרות אל תוך התת מודע לשינוי עמדות, מחשבות ואמונות אוטומטיים, שליוו את חייך זמן רב, ואינם משרתים אותך יותר.

קורסי כוחו של תת-המודע כוללים טכניקות יוצאות דופן ועוצמתיות, המסייעות להתקדם בשביל השינוי עד להשגת המטרה. כלי כוחו של תת-המודע ניתנים לשימוש כמעט בכל מקום וכל עת, ותרומתם לתהליך השינוי רב מאוד. באם בהסרת בולמים, בהתמודדות עם קונפליקטים, ובחשיפת מקדמים להגשמת המטרה לשינוי. הקורסים מאפשרים לשנות ולהשפיע על המציאות בצורה יעילה ומהירה. יחד עם שיפור המצב הפיזי והנפשי במציאות ע"י שימוש בכלים העוצמתיים שבראשנו.